Pliki cookie
BZ WBK Partner
 • Jesteś zainteresowany
  otwarciem placówki?
 • wyślij zapytanie
 • email
  kontakt.partner@bzwbk.pl


Postaw na Bank Zachodni WBK – z nami osiągniesz sukces!

Otwórz placówkę partnerską Banku Zachodniego WBK a otworzą się przed Tobą perspektywy zysków i to bez ponoszenia wysokich nakładów inwestycyjnych. Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

Jeżeli znasz swój lokalny rynek i potrafisz wykorzystać jego możliwości, jesteś osobą przedsiębiorczą i wiesz jak prowadzić biznes oraz posiadasz środki na uruchomienie placówki dołącz do naszej sieci.

Zobacz, w których miastach jesteśmy zainteresowani współpracą


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:

 • Pełny wachlarz produktów dla klientów indywidualnych i firmowych
  Oferta jest tożsama z ofertą oddziałów własnych
 • Stabilny i atrakcyjny system wynagrodzenia
  Z bonusami za realizację planów sprzedażowych – nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie
 • Podział kosztów uruchomienia pomiędzy Bank i Partnera
  Bank zapewnia sprzęt IT i oprogramowanie, oznakowanie placówki, materiały reklamowe, wyposażenie merchandisingowe. Po stronie Partnera jest zakup mebli oraz dostosowanie lokalu do wymogów bezpieczeństwa i wizualizacji. Nie pobieramy opłaty wstępnej.
 • Szerokie wsparcie reklamowe
  Materiały reklamowe na wyposażenie placówki. Udział w ogólnopolskich akcjach reklamowych (wyklejanie szyb, reklama w mediach, bezpłatne ulotki i plakaty). Fundusz reklamowy na realizację działań lokalnych. Udostępniamy gotowe pliki reklam.
 • Kompleksowy program szkoleń
  Szkolenia produktowe z zakresu produktów i technik ich sprzedaży, z obsługi systemów bankowych, z zarządzania placówką oraz sprzedażą a także staże w placówkach partnerskich.
 • Prowadzenie placówki w mieście, w którym nie ma naszego oddziału
  Nasza strategia zakłada uruchamianie placówek partnerskich w miastach pow. 10 tys. mieszkańców, gdzie nie ma jeszcze placówek naszego Banku
Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.