Kontrast
A A A

Tutajdoladuj.pl

 

Wymyśl „Imię dla Leniwca”! Do wygrania Fiat 500 i nagród 700

Doładuj telefon w BZWBK24 na kwotę min. 5zł i wymyśl Imię dla Leniwca. Do wygrania jedna z 701 nagród!

 

Nawet 36GB danych za doładowanie online w Orange!

Doładuj telefon Orange w taryfie SMART lub Free na kartę poprzez usługi BZWBK24 i skorzystaj z darmowego internetu.

 

Promocja „Prezenty przez cały rok” w Orange

Zapraszamy do skorzystania z świątecznej promocji umożliwiającej Abonentom Mobilnej Sieci Orange korzystającym z ofert na kartę oraz oferty Zetafon i Minutofon uzyskanie dodatkowych prezentów za doładowanie telefonu w BZWBK24. Promocja obowiązuje od 18 listopada 2015r. do 8 stycznia 2016r

 

Podwójne doładowanie w T-Mobile i Heyah.

Doładuj telefon w BZWBK24 w okresie od dnia 03.11.2015r. do dnia 31.12.2015r. i skorzystaj z promocji „Podwójne doładowanie” w T-mobile i Heyah

 

Audioteka w Strefie Plusha!

17 września ruszyła promocja w ramach Strefy Plusha. Tym razem można zgarnąć : Audiobooka w Plushu – „Walking Dead Tom 1 i 2” lub „Gwiazd naszych wina”

 

„W piątki 40% gratis!” od Plusa

Doładowując telefon w sieci PLUS w piątki zyskujesz dodatkowe 40%

 

Promocja „5’te doładowanie gratis” w Plusie

Od 8 czerwca 2015r. trwa nowa promocja dla klientów Plusa na kartę. Wykonuj doładowania telefonu w usługach BZWBK24, a co 5 doładowanie otrzymasz gratis!

 

Promocja Lycamobile - „Zero opłat roamingowych”

Chcesz cieszyć się swobodą darmowych rozmów roamingowych? Za granicą też możesz poczuć się jak w domu!

 

Rozmowy bez limitu w Orange YES

Doładuj telefon Orange w taryfie YES w usługach BZWBK24, włącz usługę „Rozmowy bez limitu do wszystkich” i skorzystaj z darmowych rozmów do wszystkich. Dostępne są 2 warianty usługi – rozmowy bez limitu przez 7 lub 31 dni.

 

2x więcej GB w Plus Internet na Kartę

Od 4 lutego 2015 roku trwa nowa promocja dla wszystkich klientów taryfy Nowy Plus Internet na Kartę. Promocja polega na podwojeniu dodatkowego pakietu danych za doładowanie telefonu w BZWBK24 kwotą już od 30 zł. Im większa kwota doładowania tym większy bonus.

 

Plush Mix

Od 20 października macie możliwość skorzystania z nowej oferty Plush Mix, w której otrzymujecie nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, a także internetowe pakiety danych. W ofercie dostępne są również smartfony już od 1 zł. Dodatkowo dostęp do mobilnych serwisów Facebook i Instagram jest całkowicie bezpłatny.

 

Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na 30 dni.

Wypróbuj nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1GB na start, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Ważność konta od momentu aktywacji karty SIM wynosi 7 dni. Dlatego, aby korzystać z Internetu 1GB przez pełne 30 dni doładuj swoje konto w BZWBK24.

 

T-Mobile - doładuj telefon w BZWBK24 i korzystaj z oferty nielimitowanych połączeń

Doładuj konto swojego telefonu w BZWBK za co najmniej 10 zł i przez 7 dni korzystaj z oferty JUMP!

 

0 zł za rozmowy lub SMS w Orange Yes!

Orange Yes to nowa taryfa na kartę, w której są darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange - tak długo jak aktywne jest konto na połączenia wychodzące, nawet jeśli masz 0 zł na koncie.

 

Nowa taryfa w T-MOBILE na kartę! Korzystaj z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie!

Z nową taryfą Frii w T-Mobile na kartę korzystasz z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie! Doładowujesz swoje konto w banku BZ WBK i masz możliwość korzystania z rozmów, SMS-ów, Internetu za 0 zł.

 

Absolutna nowość w Heyah! Doładuj konto w BZWBK i korzystaj z Dniówek!

Doładuj swoje konto w Heyah poprzez usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl i korzystaj z Dniówek bez ograniczeń. Teraz w Heyah na kartę płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień rozmów w Heyah i T-Mobile, SMS-ów do wszystkich sieci lub Internetu w telefonie. A jak nie korzystasz, to nie płacisz.

 

Skarbonka

Wzbogacisz się mimochodem. Włącz usługę Skarbonka, a dostaniesz bonus 5% ekstra za każde doładowanie konta w Orange poprzez bankowość elektroniczną lub bankomat.

 

Masz za staż w Orange!

Masz telefon na kartę w ORANGE? Skorzystaj z promocji "Masz za staż", możesz otrzymać nawet 30% więcej wartości doładowania. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

2015 © Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.
Bank Zachodni WBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, karty przedpłacone (pre-paid) a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: rachunki firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A.
Infolinia 1 9999 – czynna całodobowo, opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Infolinia

Infolinia 1 9999 Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm