Kontrast
A A A

Tutajdoladuj.pl

 

Nowa promocja „30% gratis na weekend” w Plusie!

Od 17 stycznia Plus przygotował nową promocję „30% gratis na weekend”, dzięki której możesz zyskać aż 30% więcej do swoich doładowań w weekendy dokonanych w BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet. Bonus możesz wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne zgodnie z Twoją taryfą.

 

Konkurs „Zimowe zasilenie”

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie doładowań „Zimowe zasilenie” organizowanym przez Bank Zachodni WBK S.A. Do wygrania aż 115 nagród, w tym 10 smarfonów iPhone 5S, 5 tabletów iPad Air oraz karty pre-paid doładowane kwotą 100 zł.

 

2x więcej GB w Plus Internet na Kartę

Od 26 listopada trwa promocja dla wszystkich klientów Plus Internet na Kartę. Promocja polega na podwojeniu doładowania od wartości 30 zł do 100 zł i obejmuje wszystkich klientów Nowy Plus Internet na Kartę.

 

Świąteczna promocja ORANGE „Prezenty za doładowania”

Od 18 listopada 2014r. do 7 stycznia 2015r w Orange trwa promocja, w której Klienci za doładowania telefonu w usługach BZWBK24 mogą otrzymać bonusowe minuty do wszystkich sieci oraz pakiet internetu.

 

Plush Mix

Od 20 października macie możliwość skorzystania z nowej oferty Plush Mix, w której otrzymujecie nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, a także internetowe pakiety danych. W ofercie dostępne są również smartfony już od 1 zł. Dodatkowo dostęp do mobilnych serwisów Facebook i Instagram jest całkowicie bezpłatny.

 

Konkurs „Jesienne doładobranie”

Jesień jest już z nami, więc może warto wybrać się na grzybobranie, a może jeszcze lepiej na… „Doładobranie”!? W nowym konkursie doładowań w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 do wygrania 100 nagród – smartfony iPhone 5s, tablety iPad Air oraz karty pre-paid doładowane kwotą 50 zł.

 

Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na 30 dni.

Wypróbuj nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1GB na start, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Ważność konta od momentu aktywacji karty SIM wynosi 7 dni. Dlatego, aby korzystać z Internetu 1GB przez pełne 30 dni doładuj swoje konto w BZWBK24.

 

T-Mobile - doładuj telefon w BZWBK24 i korzystaj z oferty nielimitowanych połączeń

Doładuj konto swojego telefonu w BZWBK za co najmniej 10 zł i przez 7 dni korzystaj z oferty JUMP!

 

Internet w Orange za darmo po doładowaniu

Doładuj telefon Orange w taryfie SMART z konta w BZWBK i skorzystaj z darmowego Internetu. Im wyższa kwota doładowania tym większy pakiet danych otrzymasz.

 

0 zł za rozmowy lub SMS w Orange Yes!

Orange Yes to nowa taryfa na kartę, w której są darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange - tak długo jak aktywne jest konto na połączenia wychodzące, nawet jeśli masz 0 zł na koncie.

 

Nowa taryfa w T-MOBILE na kartę! Korzystaj z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie!

Z nową taryfą Frii w T-Mobile na kartę korzystasz z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie! Doładowujesz swoje konto w banku BZ WBK i masz możliwość korzystania z rozmów, SMS-ów, Internetu za 0 zł.

 

Absolutna nowość w Heyah! Doładuj konto w BZWBK i korzystaj z Dniówek!

Doładuj swoje konto w Heyah poprzez usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl i korzystaj z Dniówek bez ograniczeń. Teraz w Heyah na kartę płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień rozmów w Heyah i T-Mobile, SMS-ów do wszystkich sieci lub Internetu w telefonie. A jak nie korzystasz, to nie płacisz.

 

Skarbonka

Wzbogacisz się mimochodem. Włącz usługę Skarbonka, a dostaniesz bonus 5% ekstra za każde doładowanie konta w Orange poprzez bankowość elektroniczną lub bankomat.

 

Masz za staż w Orange!

Masz telefon na kartę w ORANGE? Skorzystaj z promocji "Masz za staż", możesz otrzymać nawet 30% więcej wartości doładowania. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

Doładowania przeniesionych numerów w BZWBK24

Od lipca serwis www.tutajdoladuj.pl nie jest jedynym miejscem w banku, gdzie można doładować przeniesiony numer. Teraz możliwość zasilenia przeniesionego numeru macie w BZWBK24 internet, BZWBK24 Mobile i BZWBK24 SMS!

 

2013 © Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.
Bank Zachodni WBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, karty przedpłacone (pre-paid) a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia (np. podróżne, samochodowe, nieruchomości, kart płatniczych). W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: rachunki firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A.

Infolinia

Infolinia 1 9999 Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm