Kontrast
A A A

Tutajdoladuj.pl

 

Promocja „5’te doładowanie gratis” w Plusie

Od 8 czerwca 2015r. trwa nowa promocja dla klientów Plusa na kartę. Wykonuj doładowania telefonu w usługach BZWBK24, a co 5 doładowanie otrzymasz gratis!

 

„30% więcej za doładowanie 30zł przez internet” w ORANGE

„30% więcej za doładowanie 30 zł przez internet” to promocja doładowań umożliwiająca uzyskanie dodatkowych jednostek taryfowych za doładowanie konta poprzez usługi BZWBK24.

 

Promocja Lycamobile - „Zero opłat roamingowych”

Chcesz cieszyć się swobodą darmowych rozmów roamingowych? Za granicą też możesz poczuć się jak w domu!

 

Wymyśl hasło i wygraj iPada Air!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Lepiej doładuj on-line” organizowanym przez Bank Zachodni WBK S.A. Doładuj w usługach BZWBK24 telefon przynajmniej na łącznąkwotę 50 złi wymyśl hasło promujące doładowania w BZWBK24. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy jednym z 3 tabletów iPad Air albo jedną ze 100 kart pre-paid doładowanymi na kwotę 20 zł.

 

Nawet 36GB danych za doładowanie online w Orange!

Doładuj telefon Orange w taryfie SMART lub Free na kartę poprzez usługi BZWBK24 i skorzystaj z darmowego internetu.

 

Nowa promocja „30% gratis na weekend” w Plusie!

Od 17 stycznia Plus przygotował nową promocję „30% gratis na weekend”, dzięki której możesz zyskać aż 30% więcej do swoich doładowań w weekendy dokonanych w BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet. Bonus możesz wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne zgodnie z Twoją taryfą.

 

Rozmowy bez limitu w Orange YES

Doładuj telefon Orange w taryfie YES w usługach BZWBK24, włącz usługę „Rozmowy bez limitu do wszystkich” i skorzystaj z darmowych rozmów do wszystkich. Dostępne są 2 warianty usługi – rozmowy bez limitu przez 7 lub 31 dni.

 

Konkurs „Zimowe zasilenie”

Konkurs „Zimowe zasilenie” dobiegł końca. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom. Lista zwycięzców opublikowana będzie na stronie konkursu nie później niż 28 lutego 2015.

 

2x więcej GB w Plus Internet na Kartę

Od 4 lutego 2015 roku trwa nowa promocja dla wszystkich klientów taryfy Nowy Plus Internet na Kartę. Promocja polega na podwojeniu dodatkowego pakietu danych za doładowanie telefonu w BZWBK24 kwotą już od 30 zł. Im większa kwota doładowania tym większy bonus.

 

Plush Mix

Od 20 października macie możliwość skorzystania z nowej oferty Plush Mix, w której otrzymujecie nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, a także internetowe pakiety danych. W ofercie dostępne są również smartfony już od 1 zł. Dodatkowo dostęp do mobilnych serwisów Facebook i Instagram jest całkowicie bezpłatny.

 

Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na 30 dni.

Wypróbuj nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1GB na start, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Ważność konta od momentu aktywacji karty SIM wynosi 7 dni. Dlatego, aby korzystać z Internetu 1GB przez pełne 30 dni doładuj swoje konto w BZWBK24.

 

T-Mobile - doładuj telefon w BZWBK24 i korzystaj z oferty nielimitowanych połączeń

Doładuj konto swojego telefonu w BZWBK za co najmniej 10 zł i przez 7 dni korzystaj z oferty JUMP!

 

0 zł za rozmowy lub SMS w Orange Yes!

Orange Yes to nowa taryfa na kartę, w której są darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange - tak długo jak aktywne jest konto na połączenia wychodzące, nawet jeśli masz 0 zł na koncie.

 

Nowa taryfa w T-MOBILE na kartę! Korzystaj z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie!

Z nową taryfą Frii w T-Mobile na kartę korzystasz z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie! Doładowujesz swoje konto w banku BZ WBK i masz możliwość korzystania z rozmów, SMS-ów, Internetu za 0 zł.

 

Absolutna nowość w Heyah! Doładuj konto w BZWBK i korzystaj z Dniówek!

Doładuj swoje konto w Heyah poprzez usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl i korzystaj z Dniówek bez ograniczeń. Teraz w Heyah na kartę płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień rozmów w Heyah i T-Mobile, SMS-ów do wszystkich sieci lub Internetu w telefonie. A jak nie korzystasz, to nie płacisz.

 

Skarbonka

Wzbogacisz się mimochodem. Włącz usługę Skarbonka, a dostaniesz bonus 5% ekstra za każde doładowanie konta w Orange poprzez bankowość elektroniczną lub bankomat.

 

Masz za staż w Orange!

Masz telefon na kartę w ORANGE? Skorzystaj z promocji "Masz za staż", możesz otrzymać nawet 30% więcej wartości doładowania. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

2015 © Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.
Bank Zachodni WBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, karty przedpłacone (pre-paid) a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia (np. podróżne, samochodowe, nieruchomości, kart płatniczych). W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: rachunki firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A.

Infolinia

Infolinia 1 9999 Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm