Kontrast
A A A

Tutajdoladuj.pl

 

20% więcej za doładowanie przez internet w Orange

Od 08.09.2014 do 14.09.2014 w Orange trwa promocja doładowań, gdzie użytkownicy mogą otrzymać 20% więcej za doładowanie przez internet kwotą od 5 do 50 zł.

 

"Promocja doładowań - do 20% więcej" w T-Mobile na kartę

W okresie od 01.09.2014 r. do 14.09.2014 r., T-Mobile Polska S.A. przygotował ofertę „Promocja doładowań - do 20% więcej” dla Użytkowników korzystających z jednej z taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot.

 

HEYAH - do 20% więcej za doładowanie

Klient Heyah posiadający taryfę Dniówka, Nowa Heyah lub Taryfę Pakietową, który w okresie trwania promocji uzupełni konto w BZWBK24 kwotą minimum 10 PLN w ramach nagrody otrzyma promocyjne uzupełnienie konta do 20% od Operatora.

 

Konkurs „Doładuj i wygraj”

Konkurs „Doładuj i wygraj” został zakończony. Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu nie później niż do 30 września 2014 r.

 

Konkurs „Ładuj się na mistrzostwa” w Plusie.

Weź udział w nowym konkursie Plusa z wiedzy o sporcie i wygraj bilety na mecz finałowy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Polska 2014 wraz z zestawem kibica lub sprzęt elektroniczny.

 

2x więcej GB za doładowanie w BZWBK24 od Plusa

Doładuj konto w BZWBK24 i otrzymaj 2 razy więcej danych do wykorzystania w Promocji „2x więcej GB za doładowanie”. Promocja adresowana jest do Abonentów Simplus korzystających z taryfy Nowy Plus Internet na Kartę.

 

Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1 GB na 30 dni.

Wypróbuj nowy starter Internet na kartę w T-Mobile z bonusem 1GB na start, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Ważność konta od momentu aktywacji karty SIM wynosi 7 dni. Dlatego, aby korzystać z Internetu 1GB przez pełne 30 dni doładuj swoje konto w BZWBK24.

 

Doładuj w BZWBK24 i miej „Rok SMS-ów za darmo” w Heyah

W okresie od 11.06.2014 r. do 31.07.2014 r. Heyah wprowadza Ofertę „Rok SMS-ów za darmo”. Oferta polega na możliwości wysyłania bezpłatnych wiadomości tekstowych SMS na krajowe numery sieci komórkowych.

 

Konkurs "Wakacje z Orange”

Doładuj telefon w Orange na kartę poprzez usługi BZWBK24 kwotą minimum 25 zł, zgłoś hasło konkursowe i wygraj! Zgarnij jedną z 636 atrakcyjnych nagród!

 

T-Mobile - doładuj telefon w BZWBK24 i korzystaj z oferty nielimitowanych połączeń

Doładuj konto swojego telefonu w BZWBK za co najmniej 10 zł i przez 7 dni korzystaj z oferty JUMP!

 

Konkurs „Ładuj się na wakacje” z Plusem.

12 maja wystartował konkurs doładowań Ładuj się na wakacje skierowany do Klientów Plus na Kartę. W ramach konkursu Klienci Plusa na Kartę mogą grać o bony wakacyjne z Wezyr Holidays o wartości do 12 000 zł. Dodatkowo Klienci mają możliwość otrzymania nagród dodatkowych w postaci pakietów internetowych 100 MB na 24 godziny. Konkurs podzielony jest na 6 dwutygodniowych etapów i kończy się 3 sierpnia.

 

2x Więcej na konto

Od dnia 01.05.2014 zostaje przedłużona oferta „2x Więcej na konto” dla Użytkowników T-Mobile na kartę, która umożliwia Klientom otrzymywanie promocyjnych BONUSÓW w postaci Ekstra Złotówek do wszystkich sieci po każdym doładowaniu konta zrealizowanym poprzez BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl.

 

Nowa odsłona promocji „W weekendy więcej” w Plusie!

Od 12 kwietnia Plus przygotował nową ulepszoną promocję „W weekendy więcej”, dzięki której możesz zyskać aż 20% więcej do swoich doładowań w weekendy dokonanych w internecie. Bonus możesz wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne zgodnie z Twoją taryfą.

 

Internet w Orange za darmo po doładowaniu

Doładuj telefon Orange w taryfie SMART z konta w BZWBK i skorzystaj z darmowego Internetu. Im wyższa kwota doładowania tym większy pakiet danych otrzymasz.

 

W Plusie Internet na start za 0 zł!

05.03.2014 r. Plus wprowadził nową promocję „Internet za 0 zł na start (300 MB)”, w ramach której wszyscy Klienci taryf na kartę „WIECEJ” mogą otrzymać Pakiet 300 MB za 0zł. To uzupełnienie obecnej oferty „Zero do wyboru”, w której klienci taryfy „Więcej w Plusie” mogą dzwonić lub SMS-ować ze wszystkimi w Plusie za 0zł.

 

HEYAH podwaja Twoje doładowanie!

W ramach Oferty Podwójne Doładowanie Klient Heyah posiadający taryfę Dniówka, Nowa Heyah lub Taryfę Pakietową, który w okresie trwania promocji wyśle SMSa o treści TAK na wskazany numer oraz uzupełni konto poprzez Usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl dwukrotnie w ciągu 5 dni dowolną kwotą, w ramach nagrody otrzyma dodatkowe uzupełnienie konta od Operatora oraz dodatkowo otrzyma nagrodę gwarantowaną.

 

0 zł za rozmowy lub SMS w Orange Yes!

Orange Yes to nowa taryfa na kartę, w której są darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w Orange - tak długo jak aktywne jest konto na połączenia wychodzące, nawet jeśli masz 0 zł na koncie.

 

„Zero do wyboru” w Plusie!

Zachęcamy do korzystania z nowej promocji w Plusie „Zero do wyboru”, w ramach której można dzwonić lub SMS-ować ze wszystkimi w Plusie za 0zł, nawet gdy saldo konta spadnie do 0zł.

 

Nowa taryfa w T-MOBILE na kartę! Korzystaj z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie!

Z nową taryfą Frii w T-Mobile na kartę korzystasz z telefonu, nawet jak masz 0 zł na koncie! Doładowujesz swoje konto w banku BZ WBK i masz możliwość korzystania z rozmów, SMS-ów, Internetu za 0 zł.

 

Absolutna nowość w Heyah! Doładuj konto w BZWBK i korzystaj z Dniówek!

Doładuj swoje konto w Heyah poprzez usługi BZWBK24 lub na tutajdoladuj.pl i korzystaj z Dniówek bez ograniczeń. Teraz w Heyah na kartę płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień rozmów w Heyah i T-Mobile, SMS-ów do wszystkich sieci lub Internetu w telefonie. A jak nie korzystasz, to nie płacisz.

 

Promocja do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich II

Od 25.09.2013 do odwołania w sieci Plus trwa promocja doładowań, która daje możliwość obniżenia kosztów połączeń i SMS-ów w taryfie Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich (nawet 9 gr/min i 1 gr/SMS do wszystkich sieci po doładowaniu).

 

Skarbonka

Wzbogacisz się mimochodem. Włącz usługę Skarbonka, a dostaniesz bonus 5% ekstra za każde doładowanie konta w Orange poprzez bankowość elektroniczną lub bankomat.

 

Masz za staż w Orange!

Masz telefon na kartę w ORANGE? Skorzystaj z promocji "Masz za staż", możesz otrzymać nawet 30% więcej wartości doładowania. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

Doładowania przeniesionych numerów w BZWBK24

Od lipca serwis www.tutajdoladuj.pl nie jest jedynym miejscem w banku, gdzie można doładować przeniesiony numer. Teraz możliwość zasilenia przeniesionego numeru macie w BZWBK24 internet, BZWBK24 Mobile i BZWBK24 SMS!

 

2013 © Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.
Bank Zachodni WBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, karty przedpłacone (pre-paid) a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia (np. podróżne, samochodowe, nieruchomości, kart płatniczych). W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: rachunki firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A.

Infolinia

Infolinia 1 9999 Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia