Infolinia: 1 9999

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Zachodni WBK S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji "Kredyt gotówkowy do 4 tys. zł bez prowizji", z której można skorzystać do 31.08.2017 r., dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 - opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 16.05.2017 r.

Usługa dostępna wyłącznie dla osób fizycznych posiadających rachunek maklerski w Domu Maklerskim BZ WBK. Notowania z giełd zagranicznych w czasie rzeczywistym są bezpłatne dla osób, które w poprzednim miesiącu wykonało obrót na rynkach zagranicznych o równowartości co najmniej 150 tys. zł. Wartość obrotu przeliczana jest po średnim kursie danej waluty ogłaszanym przez Bank Zachodni WKB S.A. w ostatnim dniu weryfikacji obrotu.

Płacę, jak chcę. Telefonem płacę, przelewam na inny numer, wypłacam z bankomatów Kieruj się wygodą. Kup ubezpieczenie OC/AC w aplikacji BZWBK24 mobile.

Polecane

Rachunek inwestycyjny w DM BZ WBK Rachunek inwestycyjny w DM BZ WBK Rachunek inwestycyjny w DM BZ WBK
Dodatkowe pieniądza na wyciągnięcie ręki Dodatkowe pieniądza na wyciągnięcie ręki Dodatkowe pieniądza na wyciągnięcie ręki
Doładuj grę jak telefon Doładuj grę jak telefon Doładuj grę jak telefon

Wiadomości

Odkryj zalety płatności mobilnych

Na zakupy bez portfela? To możliwe z aplikacją BZWBK24 mobile! Już dzisiaj możesz w prosty sposób zacząć płacić zbliżeniowo telefonem, przekonaj się jakie to proste.