Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

O Biznesie, na Pradze – Bank Zachodni WBK zaprasza na konferencję

Ostatnia publikacja: 2017-11-28 14:25

Już 5 grudnia 2017 roku w Warszawie, odbędzie się konferencja „Marka z historią w tle”. Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w prelekcjach i dyskusji o tym, jak dbać o tożsamość własnej marki i o czym pamiętać, by w procesie ekspansji nie utracić swojego regionalnego charakteru. To pierwsze takie spotkanie dla przedsiębiorców, organizowane wspólnie przez Bank Zachodni WBK i Akademię Marki z Klasą pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

– Misją Banku Zachodniego WBK jest pomaganie klientom w codziennych sukcesach. Dlatego poza wsparciem finansowym, działamy aktywnie, by dostarczyć przedsiębiorcom narzędzi i know-how, w postaci warsztatów, szkoleń i konferencji, które stanowią nieocenioną wartość merytoryczną, zwłaszcza dla firm z sektora MŚP. Podczas konferencji „Marka z historią w tle” poznamy przykłady firm, które swój sukces zbudowały w oparciu o silne poczucie tożsamości lokalnej, a uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak promocyjnie wykorzystać potencjał, który kryje w sobie historia każdej marki – mówi Wiesław Macherzyński, dyrektor Biura Rozwoju Relacji z Klientami MŚP Banku Zachodniego WBK.

Rozpoczynający się 5 grudnia cykl spotkań w Muzeum Warszawskiej Pragi, jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy w dobie uniformizacji nie godzą się na utratę osobistego rysu – przeciwnie: w indywidualności dopatrują się potencjału własnej marki, który pomoże w osiąganiu ambitnych celów rozwojowych.

W trakcie wydarzenia odbędą się prelekcje zaproszonych gości oraz debata „Jak dbamy o genotyp własnej firmy” z udziałem przedsiębiorców. Oprócz Wiesława Macherzyńskiego, dyrektor Biura Rozwoju Relacji z Klientami MŚP, z Bank Zachodni WBK o tym, jak z sukcesem wykorzystać historię własnej marki do jej promocji opowiedzą również Jacek Grunt-Mejer, pełnomocnik prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji, Adam Lisiecki z Muzeum Warszawskiej Pragi i Ewa Czertak, mentor biznesu i ekspert ds. komunikacji w biznesie.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany praktycznymi aspektami sukcesu biznesowego. Szczegółowa agenda spotkania „Marka z historią w tle”, więcej informacji na temat prelegentów oraz formularz rejestracyjny na wydarzenie znajdują się na stronie www.markazhistoriawtle.pl. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kontakt dla mediow
Biuro Prasowe - Artur Sikora

Artur Sikora

Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Zarządzania Jakością

rzecznik.prasowy@bzwbk.pl
 

Monika Nowakowska

Dyrektor Departamentu Public Relations

tel. 22 586 8040
tel. 22 586 8041

monika.nowakowska@bzwbk.pl

biuro.prasowe@bzwbk.pl


Informacje biura prasowego można otrzymywać kanałem RSS oraz mailem, po wcześniejszym zgłoszeniu swojego adresu.

 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm