Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Ubezpieczaj, jak chcesz w BZWBK24 internet i zyskaj zniżkę na polisę mieszkaniową Locum Comfort

Ostatnia publikacja: 2018-01-16 11:42

Przyszedł czas na ubezpieczenie domu lub mieszkania? Decydując się na zakup polisy Locum Comfort w BZWBK24 internet zyskasz potrójnie. Po pierwsze, otrzymasz 10% zniżkę. Po drugie, oszczędzasz czas, bo polisę możesz kupić bez wychodzenia z domu. I po trzecie, wybierając ubezpieczenie BZ WBK-Aviva zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz.

- Od teraz „bankować, jak chcesz” oznacza także „ubezpieczać, jak chcesz”. Decydując się na zakup polisy Locum Comfort samodzielnie wybieramy zakres ubezpieczenia i płacimy jedynie za to, czego potrzebujemy. Co więcej, korzystając z bankowości internetowej, możemy to zrobić w dowolnym momencie, bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Joanna Borysiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Ubezpieczeniowych BZ WBK.

Ubezpieczenie szyte na miarę

Locum Comfort to nowa odsłona ubezpieczenia domów i mieszkań przygotowana przez BZ WBK-Aviva. Wyróżnia się swobodą w konfiguracji zakresu ubezpieczenia. Ochroną można objąć dom lub mieszkanie, budynki dodatkowe jak na przykład garaż. A będąc najemcą lokalu można skorzystać tylko z ubezpieczenia wyposażenia. Ciekawą opcją jest dodatkowa ochrona wybranych przedmiotów narażonych na zniszczenie, np. ubezpieczenia od stłuczenia lun naprawa roweru w ramach Pakietu Rower.

Ubezpieczenie wyposażone jest w pakiet usług assistance, który zapewnia dostęp do specjalistów domowych oraz pokrycie kosztów części zamiennych. Pakiet usług assistance można rozszerzyć o pomoc w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV oraz pomoc medyczną. BZ WBK-Aviva zapewnia również wypłatę odszkodowania w ciągu 10 dni roboczych w przypadku roszczeń objętych Gwarancją Szybkiej Wypłaty.

Kupując online zyskujesz zniżkę

Kupując polisę Locum Comfort w BZWBK24 internet, na starcie można zyskać 10% zniżkę. Wystarczy mieć konto w Banku Zachodnim WBK i zalogować się do portalu BZWBK24 internet. Następnie w zakładce „Oferta Banku” należy wybrać opcję „Ubezpieczenia”, a potem „Ubezpieczenie Locum Comfort”. Można skorzystać z przygotowanych pakietów lub samodzielnie skonfigurować zakres ubezpieczenia. Dzięki temu klient otrzymuje produkt skrojony na miarę, w dodatku 10% tańszy.

Polisa Locum Comfort jest dostępna również w oddziałach BZ WBK oraz przez telefon, dla klientów korzystających z infolinii Banku Zachodniego WBK. Więcej informacji, regulamin oferty oraz filmik instruktażowy dostępne są na stronie https://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/locum/locum-ubezpieczenie-domow-i-mieszkan.html

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia Locum Comfort świadczona jest przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia Locum Comfort określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Karta Produktu, Regulamin Gwarancji Szybkiej Wypłaty dostępne są w Banku Zachodnim WBK SA oraz na stronie bzwbkaviva.pl. Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępna jest w oddziałach Banku Zachodniego WBK SA. Bank Zachodni WBK SA (wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A) jest agentem ubezpieczeniowym BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 16.01.2018 r.

Kontakt dla mediow
Biuro Prasowe - Artur Sikora

Artur Sikora

Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Zarządzania Jakością

rzecznik.prasowy@bzwbk.pl
 

Monika Nowakowska

Dyrektor Departamentu Public Relations

tel. 22 586 8040
tel. 22 586 8041

monika.nowakowska@bzwbk.pl

biuro.prasowe@bzwbk.pl


Informacje biura prasowego można otrzymywać kanałem RSS oraz mailem, po wcześniejszym zgłoszeniu swojego adresu.

 

Infolinia

Infolinia 1 9999* lub
781 119 999*
Z zagranicy (oraz dla telefonów z wył. roamingiem) +48 61 81 19999*
Menu infolinii »

Napisz do nas

Kontakt on-line

Public Relations

Konta osobiste i firmowe

Kredyty i karty kredytowe

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Decyzja o przyznaniu kredytu już w 10 minut.

Zamów
Wyślij
Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy

Kredyt Mieszkaniowy – Tani i Szybki.

Zamów
Wyślij
Karta kredytowa Visa Silver Karta kredytowa Visa Silver

Popularny sposób na wygodne zakupy z darmowym kredytem do 54 dni

Zamów
Wyślij
Karta World Mastercard Karta World MasterCard

Prestiżowa karta i uczestnictwo w programie World MasterCard Rewards Priceless Specials

Zamów
Wyślij

Ubezpieczenia

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm