KARIERA

Dodaj siebie do BZ WBK

Bank Zachodni WBK jest jednym z największych banków w Polsce, członkiem Grupy Santander. Jesteśmy liderami rynku i współpracujemy z najlepszymi. Dlatego też szukamy liderów – kogoś takiego, jak Ty. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz wartościowe doświadczenie zawodowe. Razem zbudujemy Twoją przyszłość.

AKTUALNE OFERTY PRACY I PRAKTYK

Dołącz do dynamicznie
rozwijającej się firmy

Naszą pozycję rynkową budujemy z sukcesami od 20 lat. Jesteśmy trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce, a nasz główny udziałowiec, Banco Santander, jest największą instytucją finansową strefy euro. To gwarantuje nam stabilność w zmieniających się warunkach ekonomicznych i pozwala oferować konkurencyjne warunki pracy dla ludzi, którzy tworzą zespół naszego banku.

O BANKU

Realizuj ambitne wyzwania
zawodowe

Różnorodne zadania, ambitne wyzwania i realne opcje rozwoju to coś, czego poszukujesz? W Banku Zachodnim WBK to właśnie Ci zapewnimy. Rozwiniesz się jako ekspert lub menedżer, a dzięki stażom, praktykom wewnętrznym, szkoleniom i programom rozwojowym (m.in. związanymi z nauką języków) podniesiesz swoje kompetencje. Zyskasz też możliwość pracy w różnych częściach naszego banku, jak też banków Grupy Santander. Jedyne, czego u nas nie znajdziesz, to nuda i zbędny formalizm – zwracamy się do siebie po imieniu i zawsze dziękujemy sobie za dobrze wykonaną pracę.

Korzystaj ze wsparcia dla Twoich
pomysłów i zadań

Naszą siłą są ludzie i ich pomysły. Dlatego jeśli chcesz coś zmienić lub ulepszyć, bez trudu dotrzesz ze swoimi propozycjami do właściwych osób na wielu szczeblach zarządzania. Możesz mieć pewność, że dostaniesz wsparcie. Na pomoc możesz też liczyć w codziennej pracy – po prostu o nią poproś. Jesteśmy zespołem, więc działamy razem. Po prostu.

Zainwestujesz w Twoją przyszłość

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz karierę w bankowości, czy masz już doświadczenie, bądź pewien, że praca w Banku Zachodnim WBK będzie mocnym punktem Twojego CV. Jesteśmy rozpoznawalną, renomowaną marką, która jest ceniona nie tylko za walory finansowe, ale też za społeczne zaangażowanie. Dołącz do naszego zespołu – zainwestuj w swoją przyszłość!

PRZEŚLIJ CV

Poznaj możliwości rozwoju – jest ich wiele

Nasze działania są nakierowane przede wszystkim na rozwój naszych Klientów.
Zarazem jesteśmy przekonani, że wymaga to od nas tego samego – pracy nad samodoskonaleniem.
Dlatego w Banku Zachodnim WBK nieustannie rozbudowujemy system narzędzi służących rozwojowi:

 • szkolenia i warsztaty,
 • portale wymiany wiedzy,
 • webinaria i e-learningi,
 • kursy języków obcych,
 • praktyki i staże wewnętrzne,
 • dofinansowania studiów,
 • możliwości aplikowania do pracy
  w innych krajach Grupy Santander.

To jednak nie wszystko, ponieważ zapewniamy też dodatkowe benefity dla pracowników. Gdy do nas dołączysz, będziesz mógł skorzystać m.in. z:

 • prywatnej opieki medycznej,
 • pakietu ubezpieczeń grupowych,
 • dostępu do systemu kafeteryjnego,
 • karty Multisport,
 • programu rabatowego dla pracowników
  banku oferowanego przez partnerów
  biznesowych
 • dofinansowania zakupu okularów,
 • możliwości korzystania z wewnętrznego
  programu wypoczynkowego – Rajdu Bankowca,
 • wyprawki szkolnej dla dzieci uczęszczających
  do szkół podstawowych i gimnazjów,
 • pożyczki na cele mieszkaniowe.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Pozyskanie CV

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem pracy lub praktyk w Banku Zachodnim WBK? Zachęcamy Cię do odpowiedzi na nasze ogłoszenia rekrutacyjne publikowane m.in. na portalach rekrutacyjnych, w mediach społecznościach, jak i na naszej stronie Kariera. Czekamy na Twoje CV!

Analiza CV

Wszystkie dokumenty aplikacyjne kandydatów na bieżąco analizujemy. Jeżeli Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie są zbieżne z naszymi potrzebami, zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Pamiętaj zatem, aby przesyłając dokumenty podkreślić swoje atuty, które pokażą, że to Ty jesteś kandydatem, jakiego poszukujemy.

Rozmowa telefoniczna

Gdy Twoja aplikacja spełni nasze oczekiwania, zaprosimy Cię na rozmowę telefoniczną z naszym specjalistą ds. rekrutacji. Podczas rozmowy będziemy chcieli Cię poznać i dowiedzieć się więcej o Twojej motywacji i potencjale do pracy oraz dotychczasowym doświadczeniu.

Spotkanie rekrutacyjne

To najważniejszy z etapów rekrutacji. Spotkania rekrutacyjne odbywają się zawsze z przedstawicielem HR oraz menedżerem zespołu, do którego aplikujesz. Na tym etapie, w zależności od rodzaju stanowiska, możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowych zadań, np. wypełnienie testu czy udział w Assesment Center.

Informacja zwrotna

Wszystkie osoby, które biorą udział w spotkaniach rekrutacyjnych, otrzymują od nas informację zwrotną. Niezależnie od wyników procesu, skontaktujemy się z Tobę telefoniczne lub mailowo. Zapraszamy do Banku Zachodniego WBK!

Newsletter

Otrzymuj informacje o nowych ofertach pracy w Banku Zachodnim WBK na bieżąco. Zaprenumeruj newsletter.