IT

 

IT

Finanse kochają IT! Nasz sektor jest największym i jednym z najbardziej zaawansowanych odbiorców nowych rozwiązań technologicznych. Dlatego szukamy najlepszych specjalistów do naszych zespołów.

Obszary

Administracja bazami danych

Administracja serwerami czy sieciami komputerowymi

Cyberbezpieczeństwo

Zarządzanie macierzami i aplikacjami

Administrowanie projektami IT

Programowanie i testy aplikacji

Analiza systemowa i biznesowa

Projektowanie i wdrażanie systemów

Wsparcie techniczne użytkowników

Praca w dziale IT BZ WBK otwiera wiele drzwi i pozwala na rozwój w różnych zespołach banku. Oczywiście zadbamy o Twój komfort – wiemy, jak rozchwytywani są specjaliści IT. Oprócz tego ułatwimy Ci zdobycie ogromnego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

  • Co oferujemy?
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Wiele okazji do wdrażania własnych pomysłów
  • Duże pole do samodzielnych działań
  • Możliwości rozwoju w ramach całej grupy Santander
  • Świetne miejsce pracy, benefity, szkolenia, wydarzenia branżowe i integracyjne
 

Wszystkich. Szukamy zarówno doświadczonych ekspertów, studentów i absolwentów kierunków informatycznych, jak też pasjonatów IT z zajawką i wiedzą o niszowym kierunku. Cenimy osoby ambitne i ewoluujące w zgodzie ze zmianami technologii. Jeśli jesteś doświadczony – od zaraz możesz z nami zacząć tworzyć cyfrowe przemiany. Jeśli studiujesz i jesteś pewien, że chcesz związać się z IT – zapraszamy do naszego programu praktyk i staży, po którym zostaniesz z nami na dłużej.

 

Technologie

Jakie umiejętności techniczne są przez nas cenione?

.NET4GLAb InitoAccessActive DirectoryAgentlessAIXAngularjsantApache SparkApache TOMCATArchimateAS/400BASHBEA WeblogicBIANBPMNBrocadeC#C++CiscoCLCoherenceCommvaultCSSDAMDataGridDisaster RecoveryEAIEclipseEMC AvamarEMC NetWorkerEMC VNX/IsilonEnterprise ArchitectEnterprise MinerESBGitGolden GateGWTHadoopHibernateHP BSMhtmlIBM Spectrum ScaleInformixIP AwayaIP CiscoiSeriesiTextITILJ2EEjava enterpriseJava ScriptJenkinsJirajxlLANlinuxMANMavenMQMsSQL ServerMySQLnetappnetwork and Host IDS/IPSNoSQLOSBperlPHPphytonPower HAPower SystemsPower VMreactjsRestRPGSAS MinerSCALASharePointShell ScriptsSIEMSOAspringSQLStrutsSVNteradataTIBCOTuxedoUMLunixVBAVeritas NetBackupVMmareWAFWANWebServicesWebsphereWilyXMLZabbix

Zobacz co zyskasz będąc z nami

Bilety i karnety na wydarzenia, koncerty, do kin, obiektów sportowych i rozrywkowych. Programy dla rodziców i studentów, dofinansowania, a nawet rajdy ekstremalne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Zobacz szczegóły

Znajdź ofertę pracy dopasowaną do siebie

Aplikuj