Infolinia: 1 9999
Kontrast
A A A

Personalizacja Karty procesorowej polega na nadaniu Karcie cech indywidualnych tj. zapisanie na niej numeru oraz Certyfikatu i innych danych dotyczących Użytkownika, a także nadanie przez Użytkownika PIN karty i PUK karty. Personalizacja Karty procesorowej jest wykonywana samodzielnie przez Użytkownika po zalogowaniu się do usługi iBiznes24.

1. W celu spersonalizowania karty procesorowej należy w menu głównym wybrać Ustawienia » Karta procesorowa » Zdalna personalizacja. Umożliwi to wygenerowanie certyfikatu i umieszczenie go na karcie procesorowej.

UWAGA! Karta do personalizacji musi być pusta (niespersonalizowana, bez certyfikatu). Jeżeli użytkownik uruchomi opcję z umieszczoną w czytniku niepustą kartą usługa wyświetli komunikat „Karta nie jest pusta – sprawdź czy podałeś poprawną kartę.”

2. Po wybraniu powyższej opcji pojawia się okno do wpisania numerów PIN oraz PUK karty procesorowej. PIN, PUK karty to numery zapewniające wyłączność dostępu do informacji zapisanych na karcie procesorowej

Wpisane wartości muszą spełniać warunki polityki PIN dla użytkownika. Jeżeli wprowadzone wartości nie spełniają poniższych wymogów, usługa wyświetli komunikat o błędzie i zakończy pracę.

Polityka PIN/PUK do Kart:

Dozwolone znaki: cyfry od 0 – 9
Długość PIN/PUK: od 6 – 8 cyfr

Okres ważności PIN: od 1 do 360 dni

3. Po poprawnym zakończeniu personalizacji karty procesorowej zostanie wyświetlony komunikat:

UWAGA: Celem aktywowania spersonalizowanej karty procesorowej należy skontaktować się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu (61) 856 56 06.

4. Zmiana polityki PIN
Opcja Administracja » Polityka PIN do kart pozwala Administratorom na zarządzanie regułami poprawności PIN do kart w ramach danej instalacji. W usłudze iBiznes24 zostały określone minimalne wymagania dotyczące PIN do kart. Zmiany dokonywane przez Administratorów mogą jedynie zaostrzyć wymagania dotyczące bezpieczeństwa numerów PIN do kart dla użytkowników danej instalacji.

W przypadku trudności i pytań związanych z obsługą usługi iBiznes24, proszę skontaktować się z Doradcami iBiznes24 pod numer telefonu –(61) 856 56 06. Doradcy dostępni są od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Do przeprowadzenia rozmowy niezbędne jest podanie hasła do kontaktu telefonicznego.

2017 © Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 992.345.340 zł.
Bank Zachodni WBK oferuje: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe, lokaty terminowe, szybkie kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty płatnicze, karty kredytowe, a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: rachunki firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A.
Infolinia 1 9999 – czynna całodobowo, opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Kontakt z doradcą

Centrum Obsługi Biznesu

(71) 393 8888

Biuro Prasowe

Konto Firmowe Godne Polecenia
Konto Firmowe Godne Polecenia

dla firm o niskich potrzebach transakcyjnych (z jednym rachunkiem walutowym bez opłaty za prowadzenie)

Załóż kontoKredyt MŚP Online dostępny 24H Kredyt MŚP Online dostępny 24H

decyzja kredytowa bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek

Logowanie dla klientów indywidualnych i firm