Jeśli trenować… to tylko z Santander Universidade!

Czy zdarza się, że trener potrzebuje trenera? Jasne, w końcu to rozwój stanowi fundament dla osiągnięcia sukcesu. Przekonali się o tym członkowie AKNZ Unstoppable, którzy wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK, zrealizowali Trening dla Trenerów.

Warsztat zrealizowany 11 marca na Politechnice Wrocławskiej trwał niemal cały dzień. Studenci w tym czasie poznali nie tylko teorię, ale przede wszystkim nowe umiejętności i techniki, które można wykorzystać w praktyce. Warsztat połączono również z interaktywnymi ćwiczeniami, których celem było wypracowanie w studentach nawyków i schematów jakie powinny towarzyszyć każdemu z nich w pracy z grupą. Jestem zachwycona tym, jak wiele nam dał ten trening, oprócz teorii - tak ważną dla nas praktykę. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem szkoleń dla studentów Politechniki i każda opinia oraz porada eksperta jest dla nas niezwykle cennamówi Elżbieta Żygadło, Prezes AKNZ Unstoppable, Politechnika Wrocławska.

Przedsięwzięcie jest efektem współpracy koła naukowego z Santander Universidades. Jestem pod wrażeniem studentów zrzeszonych w AKNZ Unstoppable – to pracowici, ambitni i ukierunkowani na rozwój młodzi ludzie. Wsparcie ich działań to dla nas przyjemność. Dzięki Treningowi dla Trenerów nie tylko nabędą nowe umiejętności, ale z pewnością wykorzystają je w praktyce podczas swoich szkoleń – Monika Bejma, kierownik Placówki Relacyjnej Santander Universidades.

Studenci coraz bardziej doceniają wkład Santander Universidades i Banku Zachodniego WBK w ich rozwój, chętnie korzystają z możliwości jakie daje przynależność ich uczelni do tej globalnej dywizji. Wszyscy jesteśmy ogromnie wdzięczni Santander Universidades zarówno za zorganizowanie tego bardzo warsztatu, jak i za ciągłą współprace i wsparcie dla naszych projektów. – dodaje Prezes AKNZ Unstoppable Elżbieta Żygadło.

Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP: 896 000 56 73. Wysokość kapitału zakładowego: 992.345.340 zł. Wysokość kapitału wpłaconego: 992.345.340 zł.

Kontakt

Infolinia 1 9999 Z zagranicy +48 61 81 19999