#Warsztat. Mała firma w pigułce!

Myślisz o własnej działalności? Wciąż brakuje Ci odwagi by zrobić pierwszy krok? Dołącz do warsztatu „Mała firma w pigułce” i zdobądź niezbędną wiedzę z Uniwersytetem Łódzkim i Bankiem Zachodnim WBK.

Celem przygotowanego przez nas kursu jest przekazanie podstawowej wiedzy dotyczącej zasad uruchamiania i prowadzenia działalności gospodarczej, planowania i organizacji pracy. Wskażemy Ci różnorodne możliwości pozyskiwania środków na rozwój własnego biznesu. Uczestnicy kursu zdobędą też wiedzę dotyczącą podstaw rachunkowości oraz prawa pracy w odniesieniu do małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiesz się jak napisać skuteczny biznesplan, jak zaplanować strategię rozwoju oraz działania marketingowe tak by Twoja firma miała szansę odnieść sukces.

Uczestnictwo w programie umożliwi szeroki rozwój umiejętności menedżerskich zapewniając tym samym lepsze przygotowanie do wejścia na konkurencyjny rynek małych i średnich przedsiębiorstw.

Zajęcia będą odbywały się w pięciu blokach tematycznych:

  • Podstawy prawne prowadzenia działalności gospodarczej
  • Finanse
  • Rachunkowość
  • Działania marketingowe
  • Biznesplan

Zajęcia odbywają się w różnych dniach i godzinach w sali 31 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy J. Matejki 22/26, dlatego zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem kursu , zapisy na zajęcia znajdziesz tu

Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP: 896 000 56 73. Wysokość kapitału zakładowego: 992.345.340 zł. Wysokość kapitału wpłaconego: 992.345.340 zł.

Kontakt

Infolinia 1 9999 Z zagranicy +48 61 81 19999