Warsztat. Nowoczesne Data Center w Banku

Specjaliści Departamentu Dostarczania Usług IT Pionu Technologii, Koło Naukowe Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych oraz Santander Universidades rozpoczynają cykl wykładów „Nowoczesne Data Center w Banku” na Politechnice Wrocławskiej.

To już kolejne spotkanie ze specjalistami Banku Zachodniego WBK na Politechnice Wrocławskiej. Pierwsze z nich odbyło się w ramach konferencji „PRACTICE IT" 22 marca 2016 r, podczas którego niemal setka studentów - adeptów informatyki, poszerzała swoją wiedzę z zakresu technologii IT powszechnie wykorzystywanych w banku.

Pierwsze spotkanie w ramach „Nowoczesne Data Center w Banku” poświęcone zostało tematyce związanej z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w obszarze platform serwerowych. Takie spotkania to okazja aby podzielić się z młodymi informatykami wiedzą nie tylko teoretyczną, ale w szczególności aspektami praktycznymi stosowanych rozwiązań – mówi Marcin Komarnicki, Kierownik Zespołu Integracji i Zarządzania Systemami Wintel i VMware - Podczas spotkań opowiadamy również o samej instytucji oraz ofercie praktyk i staży, które oferuje Bank Zachodni WBK – dodaje.

Kolejne trzy spotkania w ramach cyklu odbędą się już maju br. NNasze kolejne spotkania będą poruszały przede wszystkim kwestię budowy i rozwoju infrastruktury utrzymującej kluczowe systemy biznesowe banku, jak również sposoby monitorowania tego rodzaju technologii – mówi Marcin Komarnicki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejny wykład już 10 maja br. o godz. 17:00. Po więcej informacji dot. udziału zapraszamy do Placówki Relacyjnej Santander Universidades przy ulicy Norwida lub pod adres Santander.unviersidades@bzwbk.pl.

Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP: 896 000 56 73. Wysokość kapitału zakładowego: 992.345.340 zł. Wysokość kapitału wpłaconego: 992.345.340 zł.

Kontakt

Infolinia 1 9999 Z zagranicy +48 61 81 19999