Aktualności

Konkurs. Znamy polskich finalistów EBEC!

2016-06-08

EBEC to jeden z największych konkursów inżynierskich dla najlepszych uczelni technicznych w Europie. Zadania z którymi przyszło zmierzyć się uczestnikom stanowiły test dla ich wiedzy oraz kreatywności łącząc w sobie elementy praktyki i teorii. W połowie maja br. poznaliśmy zespoły, które będą reprezentować nasz kraj w europejskim finale EBEC w Belgradzie.

więcej »

 

Warsztat. Ryzyko a Czterej Jeźdźcy Apokalipsy.

2016-06-08

Minęło ponad pięć wieków od kiedy Albrecht Durer stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych rycin na świecie – Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Mimo upływu ponad pięciuset lat oraz znaczących przemian technologicznych i społecznych wojna, głód, zaraza i śmierć wciąż odgrywają istotną rolę zarówno w życiu pojedynczych osób, jak i całych narodów. W jaki sposób? Warsztat „Ryzyko a Czterej Jeźdźcy Apokalipsy” zrealizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Santander Universidades stanowił odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania w tej kwestii.

więcej »

 

Konkurs. Młodzi Organicznicy XXI wieku!

2016-06-01

Czy są wśród studentów osoby, które w dzisiejszych czasach pozostały wierne ideałom wielkopolskiej tradycji pracy organicznej? Żacy, którzy nie poprzestali jedynie na poświęceniu się studiom – działają, a przy tym są wrażliwi na los innych? Szukamy właśnie takich postaci, symbolicznych następców Emilii Sczanieckiej, Karola Marcinkowskiego i Dezyderego Chłapowskiego. Być może to właśnie Ty lub bliska Ci osoba jesteście jednymi z tych, którym należy się takie wyróżnienie?

więcej »

 

Wygrany nie musi być tylko jeden, bo po zwycięstwo łatwiej sięgnąć we dwoje!

2016-05-12

Pierwsze międzyuniwersyteckie zawody w piłkarzyki rozpoczęte. Zespoły z czterech uczelni walczą o mistrzowski tytuł Santander Universidades Cup i wyjazd 12 czerwca na mecz Polska – Irlandia podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej na Allianz Riviera w Nicei. ..

więcej »

Warsztat. Nowoczesne Data Center w Banku

2016-05-05

Specjaliści Departamentu Dostarczania Usług IT Pionu Technologii, Koło Naukowe Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych oraz Santander Universidades rozpoczynają cykl wykładów „Nowoczesne Data Center w Banku” na Politechnice Wrocławskiej..

więcej »

Jeśli trenować… to tylko z Santander Universidades!

2016-04-14

Czy zdarza się, że trener potrzebuje trenera? Jasne, w końcu to rozwój stanowi fundament dla osiągnięcia sukcesu. Przekonali się o tym członkowie AKNZ Unstoppable, którzy wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK, zrealizowali Trening dla Trenerów.

więcej »

Jak nie dać się zwariować, czyli podsumowanie warsztatu z umiejętności walki ze stresem i presją w życiu codziennym.

2016-02-18

W życiu każdego z nas zdarzają się stresujące sytuacje, których najchętniej chcielibyśmy unikać. Co jednak zrobić gdy musimy stawić im czoła? Czy można się do tego odpowiednio przygotować? W ramach warsztatu „stres i presja w życiu codziennym i zawodowym”, uczestnicy otrzymali najważniejsze wskazówki, które w przyszłości pomogą im zrozumieć zarówno źródło napięcia jak i metodę na jego pokonanie.

więcej »

#Warsztat. Mała firma w pigułce!

2016-01-28

Myślisz o własnej działalności? Wciąż brakuje Ci odwagi by zrobić pierwszy krok? Dołącz do warsztatu „Mała firma w pigułce” i zdobądź niezbędną wiedzę z Uniwersytetem Łódzkim i Bankiem Zachodnim WBK.

więcej »

O programie

Wspieramy edukację uniwersytecką, rozwój nowych technologii, programów badawczych oraz stymulujemy współpracę środowiska akademickiego z biznesem.

Programy globalne

Programy Globalne realizowane w ramach programu Santander Universidades dają szansę bezpośredniej współpracy polskich szkół wyższych z najbardziej prestiżowymi uczelniami świata.

Bank dla Ciebie

Realizuj z nami swoje cele – nie tylko finansowe. Sprawdź jak nasze produkty mogą Ci pomóc.

Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP: 896 000 56 73. Wysokość kapitału zakładowego: 992.345.340 zł. Wysokość kapitału wpłaconego: 992.345.340 zł.

Kontakt

Infolinia 1 9999 Z zagranicy +48 61 81 19999